nav-left cat-right
cat-right

6 Weidera Efekty – Ktokolwiek Widział, Ktokolwiek Wie?

6 Weidera jako trening ma szanse sprawdzić się tylko w bardzo wąskiej grupie przypadków z mocno nietypową sytuacją i/lub potrzebami. Ludzie jednak potwierdzają swoje wyniki nawet zdjęciami.

Jak to możliwe? Zacznijmy od zadania dobrego pytania:

Czy kiedykolwiek po samej 6 Weidera efekty były zadowalające?

Kiedy będziesz znowu czytać o tym, jakie niesamowite efekty daje 6 Weidera zwróć uwagę, czy to na pewno zasługa tego treningu. Jeśli ktoś zmieni kilka rzeczy w życiu i po 2 miesiącach wygląda lepiej, to przypisywanie zasług tylko jednemu elementowi jest co najmniej śmieszne.

Kto trafia na 6 Weidera? Nie oszukujmy się, to nie są kulturyści i modelki z wypracowanym pod kątem wyglądu trybem życia. Zwykle ten trening to pierwsze spotkanie z ćwiczeniami na brzuch, odchudzaniem itd.

Takie osoby przeważnie zaczynają od braku jakiegokolwiek ruchu, jedzenia śmieci, alkoholu i niedoboru snu. Potem nagle dociera do nich olśnienie: wyglądam fatalnie a za chwilę lato i nie będzie się dało tego ukryć! Oczywiście nie potępiam tych osób (no, może trochę), bo każdy od czegoś zaczyna – po prostu ich opinia nie jest miarodajna.

Nagle zmieniają mnóstwo rzeczy naraz. „Dieta na płaski brzuch”, 6 Weidera albo inny trening na brzuch, talię czy kaloryfer ;) do tego biegi. To wszystko dałoby BEZ 6 Weidera efekty, które warto udokumentować. Oczywiście nie wszystkim udaje się utrzymać tak radykalną zmianę – ci nie wstawiają po prostu zdjęć ;)

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

6 Weidera: efekty POMIMO treningu?

„Ok, ale 6 Weidera nie przeszkadza, więc zacznę ją robić…”

Źle. Przeszkadza. Te ćwiczenia na mięśnie brzucha są zbudowane w na tyle niewłaściwy sposób, że są po prostu szkodliwe. I to na kilka sposobów.

Po pierwsze, pożegnajmy się z mitem, że można po prostu schudnąć z brzucha przez ćwiczenia na tę grupę mięśni. Spalasz tłuszcz zawsze z całego ciała – a ćwiczenia na brzuch, jako mało obciążające, nadają się do tego fatalnie.

Po drugie, ilość serii i powtórzeń proponowane w aerobicznej 6 Weidera po mniej więcej 2 tygodniach robi się absurdalna. Mało kto jest w stanie wykonać ją w wymaganym czasie (a jeśli jest, to raczej jej nie potrzebuje), więc efekt jest przeciwny do zamierzonego. Przy takim obciążeniu zaczynamy wchodzić w stany kataboliczne, czyli spalamy mięśnie.

Po trzecie, klasyczne ćwiczenia na brzuch typu „brzuszki” są zarówno nieskuteczne jak i niezdrowe. Nie obciążają dolnych partii mięśni brzucha (a to zwykle one wymagają najwięcej pracy), za to męcząc mięsnie grzbietu i kręgosłup.

Po czwarte, większość osób szukających ćwiczeń na brzuch nie wie czego szuka. Jeżeli chcesz schudnąć, to nie potrzebujesz 6 Weidera ani innych treningów brzucha. Potrzebujesz utrzymywać ujemny bilans kaloryczny i podnieść metabolizm, to wszystko.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Skoro przy 6 Weidera efekty to złudzenie, to co rzeczywiście działa?

Teraz, kiedy już jakkolwiek orientujesz się dlaczego A6W nie ma prawa spełnić Twoich oczekiwań i w zasadzie lepiej, żebyś zmienił dietę i zaczął biegać NIE wykonując tych ćwiczeń, możemy przejść do konkretów :)

Przygotowałem jeden z najlepszych treningów jakie możesz dostać pod kątem treningu brzucha. Połączyłem go z ogólnymi wskazówkami żywieniowymi (znasz kogoś, kto nie rozumiejąc jakiejś diety trzymał się jej ponad miesiąc? No właśnie) i treningowymi. W ten sposób powstał program treningowy, który rzeczywiście działa – ponieważ jest wolny od wszelkich uproszczeń, które kaleczą efekty.

Oczywiście wiem, jak przegląda się internet i nie mam złudzeń: gdybym wrzucił go w całości na stronę nikt, nigdy nie zrobiłby go od początku do końca zgodnie z planem. Dlatego przygotowałem zestaw maili, które będziesz otrzymywał – koniec problemów z motywacją. Ty tylko ćwiczysz ;)

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Frazy, przez które trafiono na ten artykuł:

  • szóstka weidera opinie
  • 6 weidera efekty u dziewczyn
  • szóstka weidera efekty
  • co daje 6 weidera
  • szóstka weidera
  • 6 waidera
  • efekty 6 weidera

Masz pytania, wiesz coś więcej? Skomentuj!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>