nav-left cat-right
cat-right

A6W – Skrzętnie Ukrywane Sekrety o Aerobicznej 6 Weidera!

Jak to możliwe, że taką popularność zdobył program treningowy, którego efektów nie widać?

W tym tekście poznasz najpopularniejsze mity o A6W i sam/sama wyciągniesz wnioski, że wyraźnie coś jest nie tak!

„W internecie o A6W jest tyle stron i ludzie mówią, że działa!”

Ten mit ma dwie składowe. „Jest tyle stron” i „ludzie mówią, że działa”.

Po pierwsze, jeśli nie robisz nic, to wszystko jest postępem. Jeśli dotąd chodziłeś pieszo(nie ruszasz się), to kiedy zaczniesz jeździć rowerem(ćwiczyć Aerobiczną 6 Weidera) będziesz szybciej na miejscu. Ale to nie oznacza, że można jakkolwiek porównywać rower do porządnego samochodu(prawdziwego treningu). Stąd bierze się pierwsza grupa tych, którzy mówią że działa.

Po drugie, nie wszyscy mówią, że działa. Na lepszych forach mnóstwo osób od dawna już jasno stwierdza, że A6W nie oferuje efektów, które obiecuje. Co innego strony dedykowane Aerobicznej 6 Weidera – tam jakoś wszystko, zawsze działa każdemu…

Pierwsza lekcja: ci ludzie zarabiają na tym, że ktoś wchodzi na ich strony (bannery itd.). Zauważ, że wszystkie informacje o A6W znajdują się bezpośrednio na stronie, często na bezsensownie podzielonych krótkich artykułach. Czyżby chodziło tylko o to, żeby wyświetlić Ci więcej bannerów? Każdy w sieci na czymś zarabia, ale to dla mnie lekka przesada.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

„Autorytet twórcy! Przecież to Aerobiczna 6 WEIDERA!”

Zabawna sprawa. Możesz spróbować przeszukać internet, poza stronami dedykowanymi A6W i poszukać, czy jakieś źródło potwierdza, że to Joe Weider stworzył ten trening. Zrobiłem to dla Ciebie i zgadnij co?

Jest jedno(!) źródło, które o tym mówi. Polska Wikipedia – z dopiskiem, że do tej jednej, jedynej informacji w artykule nie ma źródła, potwierdzającego prawdziwość. NIGDZIE więcej nikt tego nie potwierdza. Na angielskiej Wikipedii ani słowa. Ciekawe?

Joe Weider stworzył szereg zasad, z których wiele jest używanych do dziś. ŻADNA z nich nie mówi, aby trenować codziennie, bez przerw, z małymi obciążeniami po kilkadziesiąt minut jedną partię mięśni. Wprost przeciwnie! Jest mowa o zmianie obciążenia, przerwach w ciągu treningu i między dniami treningowymi. Autor A6W musiałby być schizofrenikiem – Joe Weider nie był.


Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

„A6W spala tłuszcz z brzucha, robi kaloryfer i jest bezpieczna!”

Jedna sprawa to to, że nie istnieje „odchudzanie brzucha”. Tłuszcz odkłada się w całym organizmie – na brzuchu jest po prostu szczególne zgromadzenie komórek tłuszczowych. Ale żeby zrzucić brzuch, musisz zająć się nie tylko ćwiczeniami na brzuch, ale całym ciałem.

Kolejną kwestią jest, że trening brzucha w żaden sposób nie powoduje, że odchudzasz jedno konkretne miejsce. Jak czytasz powyżej, spalasz zapasy tłuszczu w całym organizmie – tylko, że ćwicząc jedną partię mięśni spalasz ich za mało.

Dalej, trening zbudowany tak jak A6W nie nadaje się do budowy kaloryfera (to do Panów. Panie: ten trening nie nadaje się też do niczego innego). Biologia organizmu jest po prostu inna. Czy ktoś, gdzieś, kiedyś zbudował ładną klatkę piersiową podrzucając sztangę bez obciążenia przez 30 minut w różnych pozycjach?

I w końcu Aerobiczna 6 Weidera NIE jest bezpieczna. Ćwiczenia są źle zbudowane i obciążają plecy. To elementarny problem popularnych brzuszków. Jeśli są tylko wpasowanym w cały trening elementem, to nie ma problemu. Jeśli robisz tylko takie ćwiczenia na brzuch, to problemy prędzej czy później się zaczną.

Co więc proponuję w miejsce tak absurdalnie nieskutecznego pomysłu jak A6W? Przygotowałem dla Ciebie trening na brzuch, który otrzymasz na Twój adres email. Nie po prostu raz, ale regularnie będą pojawiać się kolejne dni treningowe – coś jak wirtualny osobisty trener!

Są tak dobrane i wyjaśnione, że stosując się do zasad możesz zarówno zrzucać niepotrzebną tkankę tłuszczową jak i budować mięśnie. Motywację zapewniają regularne wiadomości ode mnie. Ty tylko ćwiczysz ;)

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Frazy, przez które trafiono na ten artykuł:

  • a6w efekty
  • a6w wikipedia
  • efekty a6w
  • szóstka weidera wikipedia
  • 6 weidera wikipedia
  • czy 6 weidera jest bezpieczna
  • aerobiczna 6 weidera wikipedia

Masz pytania, wiesz coś więcej? Skomentuj!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>