nav-left cat-right
cat-right

Aerobiczna 6 Weidera Nie Działa, Daj Sobie Spokój!

Jeśli dotąd nie interesowałeś się ćwiczeniami fizycznymi, to mam dla Ciebie nowinę: Aerobiczna 6 Weidera łamie wszelkie możliwe zasady treningu. Żeby było weselej, łamie zasady ustanowione przez Joe Weidera – robi się ciekawie, co?

Jeśli chcesz, możesz sprawdzić: tylko jedno źródło potwierdza, że autorem Aerobicznej 7 Weidera jest Joe Weider – jest to polska Wikipedia (tylko polska) z dopiskiem, że brakuje źródła potwierdzającego tę informację.

Obrońcy tego systemu czasem opowiadają, że mięsnie brzucha różnią się od innych tym, że możesz je trenować dzień w dzień. Przy takim obciążeniu możesz trenować codziennie każdą partię mięśni – tylko że to nie jest droga do efektów.

Jak działa złudzenie wyników Aerobicznej 6 Weidera

Moim ulubionym przykładem tłumaczącym fenomen Aerobicznej 6 Weidera jest jedno ze zdjęć przed-po. Rzeczywiście, widać na nim efekt (co prawda odchudzenia a nie zbudowania mięśni, ale dajmy fory temu zabawnemu treningowi). Podpisy głoszą:

„przed 6 weidera, chlanie pepsi, chipsy.” „po 6 weidera, bez pepsi, dodatkowo 3x w tyg bieg 6km”

Taaaaak… na pewno pokaleczony trening na brzuch był tutaj kluczowy. Jeśli zaczynasz z siedzącym trybem życia, fatalnymi nawykami żywieniowymi i bez treningu, a potem zaczniesz biegać, jeść z głową i trenować, to nieważne jakie ćwiczenia na brzuch wybierzesz – ilość sadła wyraźnie spadnie :)

W 1,5 miesiąca przy kompletnej zmianie trybu życia możesz zrobić prawdziwe cuda ze swoim organizmem. Jeśli nie zaczynasz z poziomu klasyfikującego się pod leczenie, możesz zbudować mięśnie brzucha do kaloryfera, wyraźnie podkreślić talię czy zdobyć po prostu płaski brzuch. I uwierz, Aerobiczna 6 Weidera w żadnym sensie nie jest do tego najlepsza.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

„Aerobiczna 6 Weidera spala tłuszcz brzucha i buduje mięśnie”

… a w wolnych chwilach pracuje jako wolontariusz w Środkowej Afryce ;)

Po kolei. Nie istnieje coś takiego jak spalanie tłuszczu z jednej części ciała, na przykład z brzucha. Jeśli jesteś światowej klasy kulturystą sprawa wygląda trochę inaczej, ale zakładam że nie jesteś.

Zawsze spalasz tłuszcz z całego ciała. Nieważne, czy robisz przysiady, pompki, biegasz czy trzaskasz Aerobiczną 6 Weidera – spalasz tłuszcz z całego ciała.

Dalej, szczególnie jeśli jesteś facetem, pewnie interesują Cię ćwiczenia na kaloryfer. Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość: już dzięki temu tekstowi nie zmarnujesz czasu na bezsensowne ćwiczenia typu A6W. Widziałeś kiedyś, żeby ktoś przez 1,5 miesiąca, dzień w dzień bawił się z samą sztangą na płaskiej ławeczce i zbudował ładną klatkę? To pewnie dlatego, że gigantyczna ilość powtórzeń bez ciężaru nie buduje mięśni.

I ostatecznie jeśli interesuje Cię przede wszystkim odchudzanie: liczy się tylko bilans kaloryczny. Znów, istnieją bardziej zaawansowane sztuczki, ale raczej nie są Ci one potrzebne albo nie umiesz ich i tak użyć. Żeby chudnąć potrzebujesz spalać więcej niż zjadasz. Aerobiczna 6 Weidera spala bardzo mało w porównaniu choćby z truchtem, czyli nie działa.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Zamiast Aerobicznej 6 Weidera

Oczywiście nie zamierzam Cię tak zostawić :)

Nie wdając się szczegóły co i jak – stworzyłem jeden z najskuteczniejszych programów treningowych skupionych na brzuchu. Wrzucasz swojego maila a ja wysyłam Ci regularnie ćwiczenia do wykonania, wskazówki dietetyczne i ogólną wiedzę na temat treningu.

Dlaczego nie umieszczę tego po prostu na stronie? Bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wejść na stronę z kilkudziesięcioma podstronami, przeczytać tylko jedną wskazaną przez autora, wrócić następnego dnia itd. Tobie też nie. A nie chcę mieć na koncie ludzi, którzy nie osiągają efektów (albo trenują Aerobiczną 6 Weidera ;) ).

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Frazy, przez które trafiono na ten artykuł:

 • aerobiczna 6 weidera efekty zdjęcia
 • 6 weidera przed i po
 • 6 weidera efekty zdjęcia
 • co zamiast 6 weidera
 • 6 weidera efekty przed i po
 • 6 weidera zdjęcia przed i po
 • efekty 6 weidera zdjecia przed i po

2 Responses to “Aerobiczna 6 Weidera Nie Działa, Daj Sobie Spokój!”

 1. Aneta pisze:

  Witam Mam 169 cm i waże 66 kg. Dla mnie jest to za dużo. Chciałabym zrzucić co najmniej 10 kg,ale nie wiem jak..Ostatnio zaczęłam robić A6W,ale po przeczytaniu powyżej tekstu nie wiem co mam dalej robic,aby uzyskać swoją wymarzoną wagę? Proszę o pomoc :)

  • Agnieszka pisze:

   Rozumiem Twoje rozczarowanie po przeczytaniu tego artykułu, ale chyba najlepiej będzie, jeśli… zrezygnujesz z 6 Weidera ;) Nie jest to najlepszy pomysł na trening, a z naszego mailingu dowiesz się, jak rozplanować ćwiczenia i dietę tak, by efekty Ci pasowały i jednocześnie nie zagrażały one Twojemu zdrowiu.

Masz pytania, wiesz coś więcej? Skomentuj!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>