nav-left cat-right
cat-right

Ćwiczenia na Płaski Brzuch w 2 Tygodnie? Skończ z Bajkami!

Jedynymi osobami, które mogą odkryć i wykorzystać ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie są te, które trenują już od kilku miesięcy.

Nie przejmuj się, jeśli przeszukując internet trafiłaś na różne „profesjonalne” porady. Potrzebujesz po prostu przygotować nowy, bardziej realistyczny plan – a wtedy, za kilka miesięcy lub nawet tygodni zostaną Ci jedynie 2 tygodnie do płaskiego brzucha.

Spójrzmy więc na chwilę na suche fakty: dlaczego dokładnie żadne ćwiczenia na brzuch nie załatwią sprawy w 2 tygodnie nawet z najbardziej niesamowitą dietą?

Ćwiczenia na Płaski Brzuch w 2 tygodnie musiałyby być bardziej męczące niż trening Marines!

„Brzuszek”, „boczki” i ogólnie „oponka” to zwyczajnie nagromadzony tłuszcz. Zbudowanie pod nim mięśni brzucha to zupełnie osobna, ważna wbrew pozorom także dla kobiet, sprawa. Załóżmy na chwilę, że masz te mięśnie idealne.

Wykonamy jeszcze kilka założeń, które byłyby niewiarygodne nawet dla profesjonalnych kulturystów na sterydach: że spalasz tylko i wyłącznie tłuszcz a nie mięśnie.

Dlaczego trening na brzuch to nie 2 tygodnie?

Jeśli gdzieś nie będziesz dowierzać, możesz sprawdzić z kalkulatorem i kartką papieru ;)

Na spalenie 1kg tkanki tłuszczowej musisz przeznaczyć około 7 tys. kcal „wysiłku”. Jeżeli widzisz, że Twój brzuch nie jest płaski, to masz za dużo (co najmniej) o 4-5kg. Nie tylko na brzuchu – tkanka tłuszczowa odkłada się na całym ciele i tak samo z całego jest spalana.

W dobrym wypadku masz do spalenia jakieś 35 tys. kcal. Przypominam, szukałaś ćwiczeń na płaski brzuch w 2 tygodnie. Wyobraźmy sobie, że potrafisz nic nie jeść przez 2 tygodnie, nie zwolnić swojego metabolizmu i nie umrzeć – co raczej jest niemożliwe. Jeżeli jesteś normalnie funkcjonującą kobietą, spalasz około 2000kcal dziennie, czyli po 2 tygodniach do odchudzenia brzucha zostanie Ci jakieś 7 tys kcal.

Nie tak dużo? 7 tys kcal to około 15h średnio intensywnego, siłowego treningu na siłowni. Jeśli nie trenujesz regularnie, to żadne interwały ani nic podobnego nie jest w ogóle możliwe – kondycja Cię zablokuje. No i warto pamiętać, że popularne „ćwiczenia na brzuch” spalają o wiele wolniej niż trening siłowy.

Jak widzisz, szans na takie efekty, w takim czasie, nie ma. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co się stanie jeśli przestaniesz jeść i zaczniesz jakieś intensywne ćwiczenia odchudzające przez 2 tygodnie, to przed sprawdzeniem poinformuj karetkę, będzie im wygodniej zaplanować dojazd po Ciebie.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

W jaki sposób Ćwiczenia na Płaski Brzuch w 2 Tygodnie stanowią dla Ciebie bezpośrednie zagrożenie?

Pewnie nie brałaś tego dotąd pod uwagę, ale zagrożenie dla Twojego zdrowia stanowią nie tylko ćwiczenia siłowe z dodatkowym obciążeniem. Jasne, przy ćwiczeniach na brzuch nie spadną na Ciebie sztangielki, ale pojawiają się inne problemy. Tym gorsze, że w zasadzie gwarantowane.

Zwykłe „brzuszki”

Tak jest. Popularne i często proponowane przy przeróżnych zestawach ćwiczeń na brzuch, jak A6W czy w wielu „profesjonalnych” artykułach wmawiających Ci, że stworzono ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie „brzuszki” stanowią niespodziewanie duże zagrożenie dla Twojego zdrowia.

Ćwiczone choćby z trudnym do wychwycenia samodzielnie błędem, czyli z rękami na szyi, męczą Twój kark. Wystarczy, że zaczniesz odruchowo ciągnąć rękami. Zdarzyło Ci się kiedyś odczuwać ból szyi po ćwiczeniach na brzuch? To źle.

Nawet jeśli ćwiczysz „poprawnie” jeśli chodzi o technikę, to i tak męczysz sobie dolny odcinek pleców. Brzuszki z pełnym zgięciem prędzej czy później kompletnie zniszczą Twój odcinek lędźwiowy.

Każdy głupawy sposób aby „jak zrzucić brzuch w tydzień”

Wykonując niewłaściwą ilość serii albo powtórzeń spalasz mięśnie. Tak, zgadza się. Nie spalasz tłuszczu, tylko tkankę mięśniową.

Naturalnie każdy trening jest stworzony to nadwyrężanie mięśni – tego potrzebują do rozwoju. Po prostu przy nadmiernej liczbie powtórzeń efekt jest zdecydowanie nie korzystny. Poza tym, że Twój brzuch będzie wyglądał o wiele gorzej, to zniszczysz sobie postawę – mięśnie brzucha są jedną z tych grup, które powodują że stoisz prosto. Nie warto ich niszczyć, prawda?

Naprawdę nie umiem wyjaśniać, co jest złego w „dietach”, które są dołączane do ćwiczeń na płaski brzuch w 2 tygodnie. One są złe od początku do końca. Sama zresztą widziałaś obliczenia – nie możesz tego osiągnąć, nawet jeśli kompletnie odstawisz pokarm. Dodatkowo bezmyślne diety obniżają metabolizm i prowadzą do odwodnienia – uwierz, że nie ma to nic wspólnego z płaskim brzuchem i wygląda odrażająco.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie nie istnieją… co teraz?

Będę możliwie daleki od skromności i powiem jasno, że przygotowałem jeden z najlepszych programów na brzuch. Niestety, nie da Ci efektów ani w tydzień, ani w dwa. Za to w miesiąc przy właściwej diecie… kto wie, może to będzie możliwe.

Dlaczego warto się zapisać? Dostajesz nie tylko unikalne ćwiczenia na brzuch, ale też ćwiczenia na boczki i wiedzę, jak łączyć to z innymi treningami. Załączę też elementarne wskazówki żywieniowe – stosowałaś się kiedyś ponad miesiąc do szczegółowo rozpisanej diety?

No i co najważniejsze, dostajesz kurs prosto na maila. Kiedy masz ćwiczyć – masz wiadomość. Koniec problemów z organizowaniem treningu brzucha czy motywacją. Ty tylko ćwiczysz ;)

Wszystko brzmi niewiarygodnie? Sprawdź trening sam i wyrób sobie opinię!

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Frazy, przez które trafiono na ten artykuł:

  • ćwiczenia odchudzające w 2 tygodnie

Masz pytania, wiesz coś więcej? Skomentuj!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>