nav-left cat-right
cat-right

Ciągle Nie Wiesz Jak Mieć Płaski Brzuch? –Kliknij Tutaj!

Gratuluję trafienia w część internetu, w której nie dostaniesz obietnicy cudów w tydzień.

Jeśli nie wyszłaś po poprzednim zdaniu, to gratuluję ponownie ;)

A teraz do rzeczy, czyli jak mieć płaski brzuch.

Wokół ćwiczeń na brzuch narosło sporo mitów. Temat wydaje się na tyle łatwy do zbadania, że ich ilość jest po prostu zaskakująca.

W efekcie, mimo najlepszych intencji, możesz trafić na fatalne plany treningów i absurdalne diety. Mniejsza, gdyby były tylko szkodliwe – ot, ryzyko. Niestety, przeważnie są nieskuteczne i szkodliwe jednocześnie.

I jak tu mieć płaski brzuch?

Sposoby jak mieć płaski brzuch to głównie bajki

Jeżeli ktoś obiecuje widoczne efekt treningu poniżej miesiąca, powinna zapalić Ci się lampka ostrzegawcza. Ćwiczenia na brzuch mogą dawać szybkie efekty, jak każdy inny trening, ale nie każdemu, nie według tego samego schematu i nie w 2 tygodnie.

Podobnie jeśli masz wrażenie, że metoda opiera się na zasadzie „jutro powtórz 2 razy więcej”. Tutaj chciałbym pozdrowić wszystkich fanów aerobicznej 6 weidera, która nie ma prawa działać – chyba, że chcemy spalić sobie mięśnie zamiast tłuszczu i zniszczyć plecy. W takiej sytuacji jest świetna.

Żeby mieć płaski brzuch, nawet jako kobieta, potrzebujesz zbudować mięśnie pod nim. Możesz w to nie wierzyć w tej chwili, ale nie przejmuj się – w trakcie każdego treningu, kiedy uzyskasz zamierzone efekty możesz go po prostu skończyć. Nie jesteś w stanie „przez przypadek” zrobić sobie kaloryfera ;)

Podobnie potrzebujesz ćwiczeń na wszystkie partie brzucha. Nie, to nie znaczy „ćwiczeń na boczki” tylko ćwiczeń na mięśnie skośne brzucha – dzięki nim, oczywiście po pozbyciu się sadełka ;) – możesz stworzyć niesamowitą talię.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Jak mieć płaski brzuch na stałe

Zasadniczo treningi, które zdarzyło Ci się dotąd poznać możemy podzielić na 2 grupy: nietrwałe efekty i powolne efekty. Moim ulubionym elementem jest to, że nietrwałe podawane są jako trwałe a te z powolnymi efektami – jako cud-metody na tydzień pracy :)

Są oczywiście metody kompletnie nieskuteczne – powtarzanie mało angażujących ćwiczeń przez setki powtórzeń, ale nie ma sensu omawiać kompletnych absurdów.

Nietrwałe opierają się przeważnie na drastycznych zmianach w diecie. Nie wiem jak masz dzięki temu mieć płaski brzuch, ale ok – schudniesz, odwodnisz się, rozwalisz organizm i w końcu zacznie się spalać tłuszcz :)

Istnieje dość prosta zasada: weź wagę jaką chcesz mieć, policz zapotrzebowanie kaloryczne dla osoby o tej wadze i tak jedz. W ten sposób stopniowo dojdziesz do planowanego celu i go utrzymasz.

Jeśli natomiast zaczniesz jeść porcje dla 12 letniej dziewczynki, to szybko Twój organizm przestawi odpowiednio metabolizm. A zaraz potem włączy ośrodki głodu i zwariujesz, byle dostać batonik – przeważnie od razu 30.

Grupa „powolne efekty” metod jak mieć płaski brzuch to wszystkie cudowne ćwiczenia, które powtarzane przez 15 minut dziennie spowodują, że schudniesz. Znów ciężko mi sobie to wyobrazić. Jeśli przez 15 minut ćwiczeń na brzuch spalisz 100kcal to chyba ustanowisz rekord świata, a do spalenia 1kg tłuszczu potrzebujesz zużyć około 7000kcal. Matmę zostawiam Tobie.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Co robić? Jak mieć płaski brzuch?

Nie zostawię Cię oczywiście zupełnie bez rozwiązań :)

Przygotowałem program treningowy, który (dla odmiany) nie łamie wszystkich możliwych zasad biologii, tylko z nich korzysta. Metabolizm, układ hormonalny (naturalnie) i procesy regeneracji mięśni mogą działać na Twoją korzyść.

Oprócz tego otrzymujesz wskazówki dietetyczne, metody łączenia z innymi treningami dla uzyskania właściwego efektu. A to wszystko w małych, regularnych porcjach. Ty tylko ćwiczysz ;)

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Frazy, przez które trafiono na ten artykuł:

  • co zrobić żeby mieć płaski brzuch
  • ćwiczenia na mięśnie brzucha szybki efekt
  • płaski brzuch w miesiąc
  • co zrobić żeby mieć płaski brzuch bez ćwiczeń
  • co zrobic zeby miec plaski brzuch
  • co zrobić by mieć płaski brzuch
  • jak mieć płaski brzuch w tydzień

Masz pytania, wiesz coś więcej? Skomentuj!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>