nav-left cat-right
cat-right

Płaski Brzuch w 2 Tygodnie – Może Jeszcze Frytki do Tego?

To, że płaski brzuch w 2 tygodnie jest niemożliwy jest tak oczywiste, że aż trudno uwierzyć w bezmyślność tych, którzy dają się łapać na takie historyjki.

Nie martw się, jeśli też korzystając z amatorskich „informacji” w sieci liczyłaś na taki plan. Poszukamy tutaj rozwiązań, ale najpierw kluczowa kwestia. Dlaczego konkretnie jest to kompletnie niewykonalne i jakie inne niebezpieczeństwa powoduje?

Płaski brzuch w 2 tygodnie to bujda – prosta matematyka!

Odstający brzuch to po prostu tłuszcz. Ćwiczenia na brzuch (właściwe ćwiczenia!) mogą pomóc Ci w wyrobieniu mięśni, ale pozostaną one ukryte pod warstwą tłuszczu. To wiemy chyba już wszyscy

Dlaczego NIE masz szans zgubić brzucha w 2 tygodnie?

Nie będzie tutaj szczególnie skomplikowanych obliczeń. 1kg tkanki tłuszczowej to około 7 tys. Kcal. Zwykle, żeby dotarł do Ciebie problem potrzebujesz „odłożyć” przynajmniej około 4-5kg. Optymistycznie, to około 35 tys kcal do spalenia. Pamiętaj, chcesz mieć płaski brzuch w 2 tygodnie.

Przyjmując, że jesteś kobietą to rezydualnie(po prostu leżąc) spalasz około 1500kcal dziennie. Zakładając, że nie jesz kompletnie NIC. Przyjmijmy, że normalnie funkcjonujesz(poza absolutną głodówką) i spalasz dziennie te 2000kcal. W 2 tygodnie to 28 tys kcal.

Dalej potrzebujesz spalić 7 tys kilokalorii aby zdobyć „płaski brzuch w 2 tygodnie”. Nie brzmi tak strasznie? Cóż, to ilość jakiej możesz się pozbyć przez około 15h średnio intensywnego treningu na siłowni. A klasyczne ćwiczenia na brzuch są zdecydowanie mniej wymagające energetycznie niż trening na siłowni.

Jak sama widzisz, dowody są niepodważalne. Nieważne, jak szybko chcesz schudnąć z brzucha, jest to kompletnie nieosiągalne w ciągu 2 tygodni. Musiałabyś nie jeść NICZEGO i codziennie ćwiczyć intensywnie 1h. Prędzej umrzesz albo trafisz na ostry dyżur.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Czy jakieś ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie są szczególnie groźne?

Pewnie nie myślałaś o tym w ten sposób, ale nie tylko ćwiczenia oparte o wysokie obciążenia są zagrożeniem dla Twojego organizmu. Naturalnie, przy ćwiczeniach na brzuch nie spadnie na Ciebie gryf, ale powstają inne niebezpieczeństwa. Tym gorsze, że praktycznie gwarantowane.

Popularne „brzuszki”

Tak jest. Klasyczne i tak chętnie wykorzystywane w różnych zestawach ćwiczeń na brzuch, jak A6W czy proponowane w różnych idiotycznych artykułach wmawiających Ci, że możesz mieć płaski brzuch w 2 tygodnie „brzuszki” stanowią największe zagrożenie dla Twojego zdrowia.

Ćwiczone z najpopularniejszymi błędami, czyli z rękami na karku bezpośrednio nadwyrężają Twój kark. Wystarczy, że zaczniesz odruchowo ciągnąć rękami. Rozbolała Cię kiedyś szyja po ćwiczeniach na brzuch? To groźne.

Nawet jeśli ćwiczysz „poprawnie” pod względem techniki, to i tak uszkadzasz sobie dolny odcinek pleców. Brzuszki wykonywane z całkowitym zgięciem najpewniej kompletnie rozszarpią Twój odcinek lędźwiowy.

Każdy nierozsądny „sposób na płaski brzuch”

Wykonując zbyt wiele serii albo powtórzeń spalasz mięśnie. Tak, właśnie tak. Nie spalasz tkanki tłuszczowej, tylko po prostu swoje mięśnie.

Naturalnie każdy trening powoduje nadwyrężanie mięśni – tego potrzebujesz do rozwoju. Ale przy gigantycznej liczbie powtórzeń efekt jest przeciwny do zamierzonego. Poza tym, że Twój brzuch zacznie prezentować się jeszcze gorzej, to zniszczysz sobie postawę – mięśnie brzucha są kluczowe w trzymaniu odpowiedniej sylwetki. Nie brzmi szczególnie zachęcająco prawda?

Naprawdę aż mi głupio wyjaśniać, co jest złego w dietach, które mają dać płaski brzuch w 2 tygodnie. W nich po prostu wszystko jest złe.  Sama widziałaś obliczenia – tego się nie da osiągnąć, nawet jeśli kompletnie zrezygnujesz z jedzenia. Dodatkowo bezmyślne diety redukują spalanie materii i prowadzą do odwodnienia – uwierz, że nie ma to nic wspólnego z płaskim brzuchem i wygląda okropnie.

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   


Płaski brzuch w 2 tygodnie to legenda. Co zamiast tego?

Będę nieskromny i powiem to wprost. Masz przed sobą jeden z najlepszych treningów na brzuch na jaki możesz liczyć. Niestety, nie będę Ci gwarantował idealnych wyników ani za tydzień, ani za dwa tygodnie. Przy właściwej diecie w miesiąc powinny pojawić się naprawdę realne efekty. Czas i tak upłynie, a możesz mieć płaski brzuch albo nie.

Dlaczego opłaca Ci się zapisać? Dostajesz nie tylko oryginalne ćwiczenia na brzuch i boczki, ale dodatkowo również wiedzę, jak możesz zintegrować to z resztą treningu dla najlepszych efektów. Dostaniesz trochę podstaw dietetyki – sama wiesz, jakie są efekty szczegółowo rozpisanych doet.

No i co najważniejsze, wszystko trafia prosto na Twojego maila. Masz trening – pojawia się wiadomość. Dość problemów z przygotowaniem treningu brzucha czy motywacją. Ty tylko ćwiczysz ;)

Otrzymasz kurs, który da Ci narzędzia i motywację abyś wyćwiczył/ła Twoje mięśnie brzucha kompletnie ZA DARMO i BEZ ZOBOWIĄZAŃ DO KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK. Wypełnij pola poniżej i kliknij „Zapisz się Tutaj!” aby skorzystać z tego programu!
   

Frazy, przez które trafiono na ten artykuł:

  • ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie
  • płaski brzuch w 2 tygodnie
  • brzuszki efekty
  • jak zgubić brzuch w tydzień
  • jak zgubić brzuch w 2 tygodnie
  • płaski brzuch w dwa tygodnie
  • ćwiczenia na płaski brzuch i boczki w 2 tygodnie

One Response to “Płaski Brzuch w 2 Tygodnie – Może Jeszcze Frytki do Tego?”

  1. zielarka pisze:

    Nie jest możliwym spalić 35tys kalorii tłuszczu w 2 tygodnie to fakt. Natomiast to ze przybraliśmy 5kg nie znaczy ze to wszystko odłożyło się na brzuchu. Kolejną istotną rzeczą jest to, że brzuch odstaje nie tylko przez tłuszcz ale nadmiar wody w organiźmie, toksyny, których można się pozbyć np tygodniową kuracją oczyszczającą z toksyn, ziołami. Tylko takie oczyszczanie ma sens jeżeli nadal będziemy się po tym dobrze odżywiać, nie wracając do złych nawyków żywieniowych typu pizza. Mi udało się niejednokrotnie w tydzien czy 2 schudnąć około 8cm w talii! Natomiast po jakimś czasie znów wracam do pizzy i trwa to i trwa.

Masz pytania, wiesz coś więcej? Skomentuj!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>