nav-left cat-right
cat-right

Dziękujemy za potwierdzenie!

Gratulacje!

Dzisiaj zaczynasz pracę nad swoim brzuchem :)

W Twojej skrzynce powinien właśnie pojawić się pierwszy zestaw ćwiczeń, ALE zanim się na niego rzucisz ;) daj mi 2 i pół minuty na przekazanie Ci kilku przydatnych informacji.

Przez najbliższy miesiąc (jak szaleć, to szaleć) będziesz dostawał prawie codziennie jednego maila ode mnie. Później już rzadziej (w miarę rozbudowy strony o bloga itd.) będę podrzucał Ci te informacje, które mogą Cię interesować.

Nawet jeśli słyszysz to po raz setny i uważasz, że już wiesz wszystko o tym, że „dieta, trening, wszystko działa razem” i tak dalej, to zaryzykuj i przeczytaj przynajmniej pierwsze 30 dni w całości (blog na pewno też będzie super – sam będę go pisał, to wiem ;)). Założę się, że nawet jeśli zajmujesz się fitness dłuższą chwilę to powiem Ci coś nowego – a co ważniejsze dostaniesz sporo „dlaczego” i „po co”, dzięki którym zaczniesz wprowadzać kolejne elementy w życie i nie zrobisz sobie krzywdy.

Powtarzanie mitów jest nieefektywne, a robienie różnych rzeczy bezmyślnie za jakiś czas się na Tobie zemści w wyjątkowo perfidny sposób, więc daj sobie szansę i naprawdę czytaj co dostajesz (a jak nie będziesz mi w coś wierzył, to sprawdź moje informacje. Chętnie dowiem się, jeśli coś pomyliłem, ale… no dość bezczelnie twierdzę, że raczej nie znajdziesz tam błędów ;)).

A teraz do roboty. W skrzynce powinieneś mieć już pierwszego maila z ćwiczeniami. Powodzenia!

Comments are closed.